Ekonomický server 1.12.2

Minecraft – Ekonomický server 1.12.2
Práce na novém serveru pokračují, vše máme rozestavěné, pluginy rozházené ale už brzy bude server spuštěn! Ruku k dílu také přidal Král Makaků, který zrovna dává do provozu BlackShop. Přikládám nějaké fotky…

Vytvořili jsme měnu BG (BlackGold) nic originálnějšího nás asi nenapadne.

Trade, obchodovat mezi hráči jsme nakonec nastavili na omezenou vzdálenost cca 10k bloků (myslím si že to bohatě stačí.

Pro hráče kteří mají rádi PVP, tak ve světě bude defaultně zapnuté. Podle ohlasu ho budeme nastavovat, někdo má rád staré PVP a někdo nové, svůj názor můžete psát pod tento příspěvěk nebo můžete vhodit knihu s názorem do násypky na spawnu (viz.foto)

Jak už jsem jednou tady na facebooku psal, ekonomika na serveru bude fungovat takto: Peníze získává hráč prací (může být zaměstnán zároveň max ve dvou zaměstnání), nebo si bude moct každý hráč na našem serveru zakoupit VIP které mu dá taky nějakou částku do hry.
Peníze se dají posílat mezi hráči, kupovat za ně residence, zakládat za poplatek vlastní shopy, které vám také vydělají peníze (BlackGoldy).

Hlavním administrátorem serveru byl jmenován KingOfMakaksCZ. Další moderátory na serveru budeme nabírat v průběhu hraní, nežádejte tedy moderátora, sami si vás vybereme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *