Menu

Co nás čeká v roce 2020? + Hledáme!

Zpřístupnění YouTube kanálu pro některé členy BlackWolves.

Na YouTobe kanál BlackWolves budou moct někteří hráči nahrávat videa ze serveru ať už to bude nějaký LeťsPlay nebo záznam z LiveStreamu. Je možnost i zaslat nějaký materiál ať už sestříhaný nebo nesestříhaný z nějaké akce. Vše je o domluvě. Pro více informací / instrukcí bude založená stránka na webu, odkaz na tuto stránku hodím na facebook stránku a do skupiny. Pro účel těchto videí bude vytvořeno i nějaké to intro.

VIP pro hráče kteří podpoří server libovolnou částkou.

Bude vytvořená SMS brána a každý hráč může server podpořit libovolnou částkou. Hráč který pošle nějaký donate na podporu serveru, bude odměněn VIP.

Minulý rok nám poslal donate hráč CICINDER, který si nějakým způsobem sehnal údaje a poslal 800 korun pro chod serveru. 🙂 Odměny za VIP nebudou velké, ale chci aby i ostatní věděli že věříte serveru a že jste ho podpořili. A abych nezapoměl na opičáka KingOfMakaks poslal celých 50kč na podporu. 😀

Screen přijaté platby od hráče CICINDER.

Společenské akce a soutěže.

Na sekundárním serveru se budou pořádat společenské akce a soutěže. Z každé takové události se bude dělat záznam který pak bude zveřejněn na YT kanále. Budou se hrát soutěže o Minecraft klíče, budeme hrát Adventure mapy apod… 🙂

Hledáme

Hledáme správce který by se staral o naší Facebook stránku, aby byla aktivní. Například:

  • Téma měsíce
  • Informace o novinkách ze serveru a celkově minecraftu
  • Vytvářel nějaký obsah cca 1-3 příspěvky denně.

VPS server a nová verze Minecraftu!

Aktuálně se server přesouvá na VPS server.

Po X letech přecházíme z fakahedy na VPS server od wedos.cz! Důvodem je malý prostor na disku, proto nám aktuálně nefunguje dynamická mapa a byli jsme prakticky bez ochrany. Všem hráčům kteří jsou už více než 8 měsícu aktivní děkuji za skvělý přístup, za celých osm měsíců nedošlo k žádnému většímu problému (odcizení věcí, zničení stavby apod.).

Aktualizace serveru na verzi 1.15!


Aktualizace 1.15 nám nově přidává do hry včely. Včely jsou neutrální mobové, které žijí ve včelích hnízdech a úlech. Pokud včelu vyprovokuješ, zaútočí s rojem a otráví vás včelím jedem. Včely se rozmnožují v včelích hnízdech které visí z dubů a bříz. Každý strom v biomech (plains, sunflower plains, flower forest) má 5% šanci mít včelí hnízdo. Nejčastěji se včelí hnízda vyskytují v biomu (flower forest) kvůli jeho hustotě stromů. Tento nový update nám také opravuje nějaké ty bugy ve hře a hra by měla být lépe optimalizovaná.

Další informace.

Nová IP serveru je 46.28.108.12:25565 za pár hodin bude zase fungovat také adresa play.blackwolves.eu. Náš svět zůstává stejný a nikdo o nic nepřišel. 🙂 Dynamická mapa bude do pár hodin také plně funkční.

Aktualizace serveru 1.16.1 – NETHER

Co přináší?

NOVÉ TYPY MOBŮ

Klasickou čtveřici Pigman, Ghast, Skeleton a Blaze nyní bude ještě častěji doplňovat Enderman a nově Piglin a Hoglin. S novými Pigliny lze vyměňovat zlaté ingoty za loot od štěrku až po vzácné enchantované knihy.

NETHERITE: NOVÉ ITEMY A VYBAVENÍ

Netherite – velmi vzácný materiál nacházející se na dně lávových jezer v Netheru v podobě úlomků. Slouží k vytvoření nového netherite brnění, mečů a nástrojů s ještě větší odolností, efektivitou a výdrží, než doposavad nejlepší diamantové vybavení. Obrovským bonusem je to, že nelze spálit lávou, takže už nikdy nepřijdete o armor a nástroje, pokud spadnete do lávy. Jednoduše vyplavou na hladinu.

NOVÉ BLOKY A ROSTLINY

Bloků je celá řada. Od tří typů nových dřevin z nether biomů, houbiček, lián, keříků až po nový druh obsidianu a soul soil doplňující soul sand o tzv. soul fire, což je další typ ohně. Soul fire se přenesl i na torche a lanterny. Modrá je cool!

TARGET – REDSTONE TERČ

Milovníky redstone obvodů určitě zaujme zpráva o target bloku. Ten vysílá redstone signál po zasažení šípem z luku, dispenseru a kuše. Intenzita signálu závisí na vzdálenosti pixelu, který šíp zasáhl od středu terče. Vzniká tím patnáct možných intenzit, kterých lze dosáhnout. Nadšená komunita již nyní přichází s využitím, a to zejména pro minihry, anebo jako nově nejúčinnější způsob vytváření číselných kombinací pro sejfy nebo zámky dveří. Při použití jen čtyř targetů se dostáváme na neuvěřitelných 50 625 možných kombinací (good luck brute-force hackerům).

ENCHANTING – SOUL SPEED

Smysl reálného využití enchantu soul speed je lehce zavádějící. Nabízí zamezení zpomalení při chůzi po blocích soul sand a soul soil, přičemž je 4% šance na snížení durability nošených bot a navíc přidává rychlostní bonusy. Tento enchant lze získat pouze skrz výměnu (obchodování s Pigliny za zlaté ingoty), nikoliv však rybařením, enchantováním nebo obchodem s villagery.

V survival světě zřejmě zatím existuje jen jeden důvod, proč tento enchant využívat, a to na zrychlujících, dva bloky vysokých cestách, podobně jako u ledu. Jinak, pokud tedy nebydlíte v údolí duší, bude sloužit spíše tvůrcům custom map.

ZVUKY A PARTICLE EFEKTY

Nether získal slušnou knihovnu 95 ambientních zvuků, které se střídají v závislosti na biomu.

Pěkný balíček particlů byl přidán i pro crying obsidian, soul, soul fire a všem třem biomům včetně vylepšeného a zesíleného fogu.

Použitý obsah:
https://indian-tv.cz/

Veselé Vánoce!

Všem našim hráčům a přátelům přejeme radostné svátky a úspěšný skok do nového roku 2020!

Novinky na serveru a oprava chyb!

Na serveru už znovu fungují skiny našich postav! Dynamická mapa je také v provozu a aktuálně se renderuje, byla ořezaná o světy END & NETHER!

Nově také můžete hlasovat o to zda bude den nebo noc! Plugin je nastavený tak aby povzbudil hráče ke spánku. Noc může být přeskočena když bude větší procento hráčů spát. Když ležíte ukazuje se také aktuální počet spících hráčů které vybízejí ostatní hráče ke spánku. Hráči jsou upozorněni v chatu nebo nad barem kde máte itemy.

Výpadek serveru a vzniklé problémy

Před pár dny jsme chtěli překopat server z Fakahedy na VPS server, to všechno proto aby jsme měli dostatek prostoru pro naši ochranu a dynamickou mapu. Bohužel VPS server nestačil výkonnostně na náš server a proto jsme ho po pár dnech vypnuli. Zůstáváme tak na fakahedě a s prostorem na disku se zatím musíme poprat jinak! Bohužel jsme museli použít zálohu z fakahedy ( 14.12.2019 – 14:27h ), to znamená, server se vrátil do času kdy jsme naposledy hráli na fakahedě, to jest cca 5 dní.. S toho byl server zapnutý tak dva.. Za případné ztráty se omlouvám, nešlo to jinak, myslím si ale že je tato ztráta přijatelná a určitě jsme všichni rádi že nemusíme zakládat nový svět a začínat od znovu. Zůstává verze 1.15 IP je zatím 82.208.17.84:27356 – později bude fungovat zase play.blackwolves.eu

play.blackwolves.eu4/30

  • avatar_ItzHotDogItzHotDog
  • avatar_Athena04Athena04
  • avatar_AveraxterAveraxter
  • avatar_DcBoxDcBox

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar