Český minecraft – Informace o ekonomickém serveru

ekonomický server,

který se zaměřuje na obchodování a zaměstnání. Hráč si vydělává pomocí zaměstnání peníze které pak může utratit v BlackShopu (server shop), peníze může posílat dalším hráčům, otevřít si za ně vlastní obchod a vydělat tak další peníze nebo si koupit pozemek pomocí Residencí.

Na serveru také funguje barterový systém obchodování. Barterový obchod nebo směnný obchod je výměna zboží za jiné zboží bez použití peněz.

Pokud hráč zemře zůstane po něm truhla s jeho jménem, říkáme tomu pozůstalost nebo urna, hráč dostane souřadnice kde je truhla (místo úmrtí) a má 2h na to aby si své věci nebo jak chcete pozůstalost vyzvedl.

Doporučuji projít spawn, je tam spousta informací a návodu na různé pluginy. Do května bude server BETA to znamená že budeme ladit případné chyby nebo přidávat nějaké drobnosti.

Na serveru máme: Jobs (zaměstnání); ChestShop (obchody); Residence (pozemky); LWC (ochrana); Trade (barterovy obchod); ChestDead (urny); VIP (spoustu výhod); TPA (možnost portnout se na jiného hráče); Doly (těžba materiálu na spawnu) a mnoho dalšího.

Na server se můžeš připojit, adresa serveru je
economy.blackwolves.eu

Verze serveru 1.12.2, server je také pro warez.
website —> www.blackwolves..eu <—

Moderátoři se budou starat o pořádek na serveru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *