Menu

VPS server a nová verze Minecraftu!

Aktuálně se server přesouvá na VPS server.

Po X letech přecházíme z fakahedy na VPS server od wedos.cz! Důvodem je malý prostor na disku, proto nám aktuálně nefunguje dynamická mapa a byli jsme prakticky bez ochrany. Všem hráčům kteří jsou už více než 8 měsícu aktivní děkuji za skvělý přístup, za celých osm měsíců nedošlo k žádnému většímu problému (odcizení věcí, zničení stavby apod.).

Aktualizace serveru na verzi 1.15!


Aktualizace 1.15 nám nově přidává do hry včely. Včely jsou neutrální mobové, které žijí ve včelích hnízdech a úlech. Pokud včelu vyprovokuješ, zaútočí s rojem a otráví vás včelím jedem. Včely se rozmnožují v včelích hnízdech které visí z dubů a bříz. Každý strom v biomech (plains, sunflower plains, flower forest) má 5% šanci mít včelí hnízdo. Nejčastěji se včelí hnízda vyskytují v biomu (flower forest) kvůli jeho hustotě stromů. Tento nový update nám také opravuje nějaké ty bugy ve hře a hra by měla být lépe optimalizovaná.

Další informace.

Nová IP serveru je 46.28.108.12:25565 za pár hodin bude zase fungovat také adresa play.blackwolves.eu. Náš svět zůstává stejný a nikdo o nic nepřišel. 🙂 Dynamická mapa bude do pár hodin také plně funkční.

No comments

Napsat komentář

play.blackwolves.eu2/30

  • avatar_Athena04Athena04
  • avatar_AveraxterAveraxter

Facebook

Facebook By Weblizar Powered By Weblizar